Boncuklu Oya Modelleri

06 Ağustos 2013
350 views

Evde otururken canınız sıkılıyor, uğraşacak bir şeyler bulamıyor musunuz? İşte tam size göre bir yazımızla karşınızdayız. Eğer oya işlemeyi biliyorsanız artık canınız sıkılmayacak. Çeşit çeşit modellerimiz boncuklu oya modelleri. Bayanların çoğu evde otururken uğraşacak bir şeyler arar. Gelin olmaya aday genç hanımlar ya da çeyiz hazırlığında olan bayanlar için boncuklu oya modellerini paylaşıyoruz.

Kapalı bayanlar için özel günlerde veya ev içinde kullanabilecekleri yazmalar için boncuklu oya modelleriyle karşınızdayız. Bunlar sadece kapalı bayanlar için değil açık olan bayanlar içinde mutlaka gerekli olacaktır. Bunları satın alıp bir sürü para harcayacağınıza evde kendinizde yapabilirsiniz. Bu tür oya modelleri hem güzel görünecek hem de daha şık görünecektir. Son dönemlerde gittiğiniz herhangi bir yerde veya çarşıda gezerken genç kızların boyunlarında da görebilirsiniz. Bu sayede bunları hem tesettürlü bayanlar hem de açık bayanların kullanması mümkün olacaktır. Boyunda kullanmanın yanı sıra saçlarda kullanılabilecek olan bir çeşit toka veya aksesuardır. Eğer biriyle aranız bozulduysa ve buna da siz sebep olduysanız gönül almak için çok güzel bir hediye olacaktır. Bunu bir arkadaşınıza veya bir yakınınıza da hediye edebilirsiniz.

Boncuklu oyaları annenizin, anneannenizin veya babaannenizin gönlünü hoş etmek, onları sevindirmek için hediye edebileceğiniz bir üründür. Yazmaların anneler yanında değeri yüksektir. Çünkü bunlar bir çeşit el emeği göz nuru ürünlerdir. Yani şimdi annelere de hak vermek lazım çünkü ona uygun ip, ona uygun model veya çiçek bulmak oldukça zordur ve bulması da hiç kolay değildir. Bu tür şeyler marifet ve zahmet gerektiren şeylerdir. Her yazmanın rengine, modeline ve desenine uygun çiçek seçmek hem şık gösterir hem de daha güzel görünmesini sağlar. Eğer renkler uygun değilse ve modellerde uymuyorsa bu yazmayı kötü durduracaktır. Bu yüzden doğru kullanılan renkler, modeller ve desenler yazmanın güzel görünmesini sağlayacaktır ve havalı bir görünüm kazandıracaktır. Şimdi de sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel ve renkli boncuklu oya modelleri galerimizi gezebilirsiniz.

Boncuklu Oya Modelleri

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?