2013-2014 Sonbahar Kış Sezonu Modası

11 Eylül 2013
138 views

Merhaba modayı yakından takip eden güzel bayanlar, yeni yazımızda sizlere 2013-2014 sonbahar kış sezonu modası hakkında bilgiler vermeye ve kataloğumuzdaki tasarımlara bakarken güzel vakit geçirmenize yardımcı olmaya çalışacağız. Modacılar 2013-2014 sonbahar kış sezonu için birbirinden güzel kıyafetler tasarlanmıştır. Tabii sıcak zamanlarda kışlık kıyafetler hakkında konuşmak bile bunaltıcı olabilir.

Ama 2014 kış sezonunda günlük hayatta, davetlerde ve aynı zamanda günlük hayatta iş yerlerine giderken giymek için kış sezonunda nasıl kıyafetlerle karşılaşacağınızı bilmenizde fayda var. Kamuflaj deseni sevenler önümüzdeki sezon çeşitli renklerle kamuflaj deseniyle süslenmiş montlar ve kabanlar bulabilecekler. Monokrom modası ise siyah beyaz tercih edenler için son derece şık çeşitlerle geliyor. Bunların dışında kıvrımları bele oturan, düşük yakalı ve omuzları açık elbiseler ise 1940’lı yılların giyim tarzını yansıtmak isteyenler için tasarlanmıştır. Mesela ekose kumaşlarla tasarlanmış kıyafetler ise 2014 kışında favori parçalar arasında yer almaktadır. Bol kesim pantolon modelleri ile tasarlanmış 2 ya da 3 parçalı pantolon takımların trend olması giyimlerde maskülen bir havayı seven kadınların yüzünü güldürecektir.

Her yönüyle bu havaya girmek isteyen bayanların kıyafetlerini şapka hatta kravatla tamamlamaları farklı bir görünüm ortaya koyacaktır. Ekose üstler, file çoraplar ve zımbayla süslenmiş deri parçalar grunge stilinde giyinmek isteyen bayanları bekliyor. 2013-2014 sonbahar kış sezonunda popüler çizgi karakterleri veya çizgi roman karakterleri, yıldız gibi figürlerle süslenerek üstte sıkça kullanılacak ve şık bir görünüm verecektir. Her renkte olan yumuşak tiftik kazak çeşitlerini ise yırtmaçlı eteklerin, deri ya da Jean pantolonlarla kombin edebilirsiniz. Modacılar sonbahar kış sezonunda koyu renk tercih etmelere karşı savaş açmışlar. Kış mevsiminde giyilmesi pek adet olmayan beyaz ve bunun gibi açık renkler palto ve kaban modellerinde en çok kullanılan renkler arasına girmektedir. Bu ve benzeri kış sezonu ürünlerine sizler için seçtiğimiz resim galerimizden bakabilirsiniz.

2013-2014 Sonbahar Kış Sezonu Modası

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?